Trendbuhar Güvenilir mi?

Sektörde hemen her rakibinden eski olan ve uzun süredir sektörü domine eden, ahlaklı çalışma prensibi ile tanınmış bir markayız. Hangi ürünü sipariş verirseniz kargo paketinden o ürün çıkar. Bizden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Nedir?

  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

Hangi cihazı almalıyım?

Elektronik sigaraya ilk başlayanlar için ilk etapta biraz kafa karışıklığı yaşayabilir. Piyasa da farklı modellerde birçok ürün bulunmaktadır. Aslında bu ürünlerin genel olarak çalışma mantığı aynıdır. Performans ve içim farklılığı ile ayrılırlar. Önemli olan kullancak kişinin amacına yönelik elektronik sigara seçimi yapmasıdır. Sigara bırakmak amaçlı mı? Yoksa keyif amaçlımı kullanılacak karar verilmeli ve buna uygun cihaz seçilmelidir.

Elektronik sigara nasıl doldurulur?

Elektronik sigaranızın tank (atomizer ) haznesine likitinizi doldurarak kullanabilirsiniz. Her cihazın tankı farklı özelliktedir ama dolumları genel olarak aynı şekilde yapılır. Cihazın üst kısmında driptip ( ağızlık ) vardır. Diriptip çıkartılıp E-likit sıvısı doldurulabilir.

E sigara nasıl kullanılır?

Elektronik sigara kullanımı sıklaştıkça Elektronik sigara nasıl kullanılır? sorusu son zamanlarda sıkça sorulmaktadır. Piyasada çok çeşit ve markada cihaz bulunmaktadır fakat genel kullanımı aynıdır. İçerisine e-likit konularak belli ısılarda buharlaşmasını sağlamak ve sigara gibi kullanmaktır.

Hangi markayı tercih etmeliyim?

Alış veriş yapmadan önce e-sigarayı hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Keyif amaçlı yada sigara bırakma amaçlı mı? kullanılacak karar verildikten sonra bütçenize uygun markadan seçim yapabilirsiniz.

Elektronik sigara nasıl temizlenir?

Elektronik sigaranızı belli aralıklarla mutlaka temizlemelisiniz. Likiti doldurduğunuz atomizeri ılık su ile yıkayıp kuruladıktan sonra kullanabilirsiniz. Atomizerin içerisinde bulunan coilinizi 7gün ile 10 gün arasında mutlaka değiştirmelisiniz.

Cihaz ne kadar içilmeli?

Elektronik sigarayı kullanırken çok abartmamak gerekir. Bağımlılıktan kurtulmak yada keyif amaçlı ne şekilde kullanırsanız kullanın aşırı kullanımdan kaçınılması gerekir.

Mmod nedir?

Elektronik sigara mod, bataryanın ve ana ekranın bulunduğu cihazınızın ana gövdesidir. Modunuza uygun olan atomizeri kullanarak güzel br içim sağlayabilirsiniz.

Cihazım patlar mı?

Orijinal olmayan ürünlerin pilleri maalesef sorun yaratmaktadır. Cihazınızı gerektiği gibi kullanır ve orijinal ürün alırsanız patlamaz ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Yanık kokusu niçin gelir?

Cihazınızdan yanık kokusu coiliniz yandığı için gelir. Uzun süre aynı coili kullanmak yada yanlış kullanımlarda coilin içindeki pamuk yanar ve ağzınıza yanık tadı gelir. Coilinizi uzun süre kullanımdan kaçınmalı ve ilk coil kullanımda mutlaka likit ile ıslatıp öyle kullanmalısınız.

Likitim ne kadar gider?

Likit kullanımı süreleri kişiden kişiye değişir. Örneğin normalde günde 1 paket sigara içen bir kişi 30 ml lik likiti 1 hafta da bitirebilir. Likit kullanım süresi tamamen kişiye bağlıdır.

Elektronik sigara likiti dolumu nasıl yapılır?

Elektronik sigara likiti cihazın atomizerine yada kartuşuna doldurulur. Genelde atomizerin üst kısmında likit dolum kapağı bulunmaktadır. Bu kapaktan likitinizi doldurarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Sertlik seviyesi kaç olmalı?

Sigara içiyorsanız içtiğiniz sigaranın nikotin seviyesine göre belirleyebilirsiniz. Zamanla nikotin seviyesini düşürerek nikotin bağımlılığından da kurtulmuş olursunuz.

Hangi aromaları tercih etmeliyim?

Aroma seçerken kendi damak tadınıza göre seçim yapmalısınız. Meyve aroması almak istiyorsanız normalde de sevdiğiniz aromaları seçmelisiniz. Aroma ve likit seçerken içerisinde diyasitil maddesi olmayanları tercih etmelisiniz.

Likitleri karıştırarak içebilir miyim?

Likitleri birbirine karıştırarak kullanabilirsinz. Dikkat edilmesi gerekne nokta hangi aroma hangisiyle karışabilir araştırma yapmak gerekir. Örneğin tütün tadında bir likit ile meyveli likiti karıştırıp kullanabilirsiniz.

Atomizer nedir?

Atomizer ( tank ) elektronik sigaranın buhar çıkışını sağlayan parçasıdır. İçerisine likit dolumu yapılarak buhar elde edilir.

Hangi atomizeri seçmeliyim?

Atomizer seçerken nasıl bir içim yapmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Nargile yada sigara içimi mi yapacaksınız karar verirp ona uygun atomizeri satın alabilirsiniz.

Rezistans değeri nedir? 

Resiztans cihazınızın ürettiği enerjiyi ısıya çeviren parçadır. Reziztans yani direnç aralığı ne kadar yüksek olursa ısıda o kadar artar ve buhar performansı artar.

Atomizerin ne kadar kullanabilirim?

Atomizer kullanımında içerisine taktığınız coilin kullanım süresi önemlidir. 7 ie 10 gün arasında kullanım sıklığına göre coil değişimi mutlaka yapılmalıdır. Hijyen ve performans açısından değişim önemlidir.

Atomizer temizliği ve bakımı nasıl yapılır?

Atomizerinizi basit yöntemlerle temizleyebilirsiniz. Atomizer içerisindeki likiti boşalttıktan sonra ılık su ile yıkayıp, kurulayıp tekrar yerine takabilirsiniz.

Coil nedir?

Coil cihazınızda bulunan atomizer yada kartuş içerisinde buhar çıkışını sağlayan parçasıdır. Farklı ısı değerlerinde coillr bulunmaktadır. Cihazınıza uygun coili seçip kullanabilirsiniz.

Coil ne sıklıkla değiştirilmeli?

Coil kullanım sıklığına göre 7 ile 10 gün arasında değişmesi gerekmektedir. Zamanın da coiö değişimi yapmazsanız coiliniz yanar ve yanık tadı alırsınız. Ayrıca cihazınızn performansında düşüşlük yaşarsınız.

Mtl nedir?

Mtl sigara içimi cihaz demektir. Ağzınızdan aldığınız buharı direk ciğaerinize çekerek içim yapmanızı sağlar. Bir çeşit içim çeşididir. Coilinizi ve likitinizi mtl içimine uygun kullanmanız gerekir.

Sub ohm nedir?

Sub mod elektronik sigaralarda içim modu anlamına gelmektedir. RTA atomizerlerde bulunan bir özelliktir. Likitinizin aromasını daha iyi almanızı sağlar.

Elektronik sigara batarya ışığı yanıp sönüyor

Cihazınızın batarya ışıüı yanıp sönüyorsa bataryanın şarjı bitmiş demektir. Cihazınızn bataryasını şarjını doldurduktan sonra ışık sabitlenecektir.

Bataryaların kullanım ömrü ne kadardır?

Piyasada çok farklı bataryaya sahip elektraonik sigaralar bulunmaktadır. Dahili yada hariçi bataryalar ile çalışan cihazlar uzun süre kullanıalbilmektedir. Ortalama bir bataryanın kullanım süresi 1,5 ile 2 yıl arasında değişir.

Bataryayı nasıl aktif hale getireceğim?

İlk kullanımlarda en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Genel olarak cihazlar tuş kilidi kapalı halde size gelir. Açma kapama tuşuna arka arkaya 5 defa basarsanız tuş kilidi açılır ve bataryanız aktif hale gelmiş olur.